Auto zastępcze – koszt pokryje OC sprawcy wypadku

zamontowałem Listy boczne do samochodu i wygląda on teraz bardzo fajnie folia odblaskowa na tablice rejestracyjne

Wśród oferty wypożyczalni samochodowych znajdziemy jeszcze jedną bardzo ciekawą propozycje dla osób, które z jakichś względów nie mogą korzystać z własnego samochodu. W takim wypadku wynajęcie samochodu do czasu naprawy własnego pojazdu jest niezwykle istotne.

Podobnie dzieje się w sytuacji, w której nasz samochód został uszkodzony na skutek wypadku, nie z naszej winy. Po spisaniu numeru polisy OC sprawcy, bez trudu otrzymamy samochód zastępczy również w naszej wypożyczalni samochodów.

Nie tak jak to wygląda w serwisie, że dostajemy ubogą wersje bez wspomagania. Auto zastępcze od wypożyczalni to zawsze równowartość naszego własnego pojazdu.

Najważniejszą kwestią jest jednak to, że koszt wynajmu pokryje całkowicie polisa sprawcy wypadku, dlatego też takie auto zastępcze to idealne rozwiązanie, które dodatkowo gwarantuje nam udostępnienie go już w dniu wypadku. Nie musimy się martwić praktycznie o nic, tutaj też nie ma zbędnych formalności, a bezpłatne korzystanie z samochodu trwa tak długo, aż nie zakończy się naprawa naszego uszkodzonego pojazdu.

Zaawansowany analizator spalin silników wysokoprężnych