Jak mieszkają znawcy sztuki?

www.ineedmusik.com

Co najlepiej uczynić jeszcze przed przystąpieniem do aranżowania wyglądu własnego wnętrza? Podpatrzyć cudze! Najlepiej, aby należało ono do jakiegoś znanego projektanta – i nieistotne czy tego od mody, wnętrz, czy też architektury, bo z pewnością każdy z nich może się poszczycić świetnym gustem oraz dobrym smakiem.

Pozostaje tylko kwestia wyboru takiego artysty, którego smak aranżacyjny jest bliski naszemu własnemu.

Świetnym przykładem barwnego, eklektycznego, a także nieco szalonego urządzenia mieszkalnego wnętrza jest prywatne mieszkanie słynnego, indyjskiego projektanta mody – Manish-a Arora.

Co rzuci się tu odwiedzającemu w oczy ? Pewnie wszystko po kolei, jednak w pierwszej kolejności niewątpliwie będzie to paryski parkiet, którego powierzchnię powleczono warstwą białej farby olejnej.

Uwagę zwraca także stół z przezroczystymi nogami otoczony kolorowymi, plastikowymi krzesłami, różniącymi się pomiędzy sobą stylem.

Większość spośród tych mebli została upatrzona podczas poszukiwań na pchlich targach oraz w przeróżnych komisach meblowych.

Co do dodatków, to nie sposób wspomnieć o imponującej kolekcji lalek – rosyjskich i japońskich – które stoją dumnie na kominku, jedna obok drugiej.