Kremy z pewnym kodem – BB, CC, DD

montibello Starannie przygotowany stroik ślubny dla Panny Młodej

Od ponad roku na naszym rynku możemy znaleźć kremy, które zyskują coraz większe uznanie wśród kobiet, które cenią sobie skuteczne preparaty. Praktycznie większość firm, również polskich posiada w swojej ofercie kremy oznaczone symbolem BB. Tego typu preparaty to innowacyjny produkt, który ma wielofunkcyjne zadanie, nie tylko nawilża, ale także wyrównuje koloryt skóry.

Dodatkowo łagodzi zaczerwieniania, tuszuje niedoskonałości, matuje, a zatem jest to idealne rozwiązanie dla pań, które cenią sobie szybkie wykonanie makijażu. Połączenie podkładu z kremem to doskonałe rozwiązanie na lato, bowiem muśnięta skóra słońcem wymaga tylko delikatnego makijażu, który nie będzie powodował efektu maski. Taki właśnie jest krem BB.

Jednak od pewnego czasu dostępne są także kremy CC oraz DD, których działanie jest nieco silniejsze. Pierwszy z nich posiada właściwości silnie kryjące, zalecany jest dla osób z tendencją do trądziku oraz zaczerwienienia. Natomiast kremy DD charakteryzują się również dobrymi właściwościami kryjącymi, ale posiadają dodatkowo substancje działające przeciwzmarszczkowo.