Malowanie ścian – jaki kolor wybrać?

www.doktorpokrywka.pl https://kuznianaklejek.pl/obraz.html

Zawsze podczas remontu mieszkania długo zastanawiamy się nad kolorem mieszkania. Jak połączyć nasze ulubione kolory z obecnie obowiązującymi trendami? Czy te odcienie będą do siebie pasowały? To wszystko, to nieodłączne pytania, które stawiamy sobie przed malowaniem ścian.

Jakie połączenia są obecnie w modzie? Jeśli jesteśmy minimalistami i stawiamy na wystrój właśnie w tym stylu, to świetnym rozwiązaniem są czarne ściany. Choć dla wielu brzmi do przerażająco, to w dobrze oświetlonym salonie połączenie pokoju czarnego z białym spisze się wręcz niesamowicie i z pewnością zrobi wrażenie swoją prostotą w pozytywnym względzie.

Białe meble, które ostatnio stają się bardzo popularne, będą bardzo ładnie kontrastowały ze ścianami w intensywnym niebieskim. To, jak biały odbija się na tle niebieskich ścian, może dla wielu okazać się decydującym czynnikiem wyboru.

Pokój kobiecy to często dalej dominacja różowego. Jednak aby dopasować się do obowiązujących trendów, kolor ściany powinien być neutralizowany dodatkami w spokojniejszej tonacji.