Najbardziej męski samochód?

http://katalizatory-lodzkie.pl/kutno.html

Jaki jest najbardziej męski samochód? To jedno z pytań, na które odpowiedzieć chciałoby znać wielu facetów. Wystarczyłoby odłożyć pewną sumkę na takie czy inne auto, by zyskać kilka punktów do męskiego wizerunku.

Niestety podobne podejście jest z góry skazane na porażkę. Dlaczego? W sieci jak i magazynach motoryzacyjnych możesz znaleźć różne rankingi tego rodzaju.

Jedne są tylko internetowymi sondami, inne pretendują do miana poważnych zestawień. Problem polega jednak na tym, że wyniki w podobnych rankingach bywają bardzo różne.

Uważasz, że naprawdę męskie auto to jeden z wózków sportowych? Nie ma nic bardziej męskiego niż pomarańczowy Aventador? Niestety, to właśnie ten samochód był w niejednym zestawieniu uznany za najmniej męski… A może ekskluzywne Audi TT to męski wybór? Niestety tu również zdania są podzielone. Inny punkt widzenia będą mieć właściciele aut sportowych, inny maniacy jazdy Offroad.

Jaki z tego wniosek? Zdaje się, że może być tylko jeden. Zamiast kierować się zewnętrznymi wzorcami, wybierz po prostu takie auto, w którym będziesz czuć się dobrze.

materialy.cztery-strony.pl