Prywatny szofer na jeden dzień – zalety nowej oferty z wypożyczalni samochodów

ramki tablic rejestracyjnych Obniżka na abonament Naviexpert do końca roku

Oferta wypożyczalni samochodowej, która umożliwia udostępnienie auta wraz z kierowcą, to przede wszystkim gwarancja bezpiecznej podróży z doświadczonym i przeszkolonym kierowca. Pracownicy prowadzący wynajęty samochód zawsze posiadają odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia samochodu, ale także znają przynajmniej jeden język obcy. Jest to niezwykle istotna kwestia, gdy prowadzimy współprace z międzynarodowymi firmami, a wynajęty samochód ma odebrać naszego międzynarodowego gościa z lotniska.

Poza tym z prywatnym szoferem podróż przez nieznane miasto jest zdecydowanie łatwiejsza, unikniemy stania w korkach, dzięki rozeznaniu kierowcy w dostępnych objazdach i skrótach. Poza tym szofer doskonale wie, gdzie znajdziemy dobry hotel, restaurację, co warto zobaczyć. Jednak przede wszystkim zachowuje pełną dyskrecje i nie narzuca się rozmową, jeżeli sobie tego nie życzymy.

Myślę, że wypożyczalnie samochodów powinny jeszcze bardziej rozszerzać swoją działalność w tym kierunku, bowiem obecnie nie we wszystkich firmach znajdziemy tą ciekawą ofertę.

www.pokazswojahonde.pl