Samoopalacz – regeneracja, czy osłabieni

Wiosną bardzo często brakuje nam słońca z utęsknieniem czekamy na coraz cieplejsze dni. Dlatego też wiele pań dla poprawy humoru, lepszego wyglądu i samopoczucia decyduje się na samoopalacz.

Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to bardzo dobry sposób na szybkie uzyskanie opalenizny. Taka promienna cera prezentuje się doskonale, o ile tylko będzie do tego odpowiednio przygotowana.

Jak się okazuje nawet najbardziej doskonały samoopalacz nie jest w sanie ukryć niedoskonałości cery, wręcz przeciwnie może je nasilać? Poza tym nieumiejętne nałożenie samoopalacza powoduje powstawanie plam oraz efekt nienaturalnej opalenizny. Dlatego zanim nałożymy preparat dobrze jest wykonać porządny peeling i o ile to możliwe nałożyć serum.

Zatem warto przemyśleć, czy zależy nam na krótkotrwałym efekcie, czy faktycznej regeneracji skóry Jednak, jeśli chcemy uzyskać efekt muśniętej skóry słońcem, lepiej zdecydować się na kremy brązujące oraz bronzery. Są to preparaty, które po demakijażu całkowicie ulegają zmyciu, zatem nie obciążają cery.