Tanie przewozy lotnicze

www.argentmarkgames.com.pl Blokada miejsca parkignowego

Biorąc pod uwagę fakt, że zbudowanie samolotu nie należy do najtańszych rzeczy, bilety lotnicze nie mogą być tanie. Dokładamy do tego kosmiczne ceny paliwa, koszty utrzymania lotniska, a także obsługę na pokładzie samolotu. Mimo to wchodząc na stronę przewoźnika i rezerwując bilet zdarza się trafić na promocję i zakupić przelot za dwucyfrową sumę. Nieraz nawet bez promocji tanie loty są możliwe i na wyciągnięcie ręki.

Jak to możliwe? Wszystko to dzieje się za sprawą tanich linii lotniczych. Tanie linie lotnicze oferują swoim klientom przelot w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – takiej, która często jest dużo niższa niż przejazd samochodem lub pociągiem. Cena ta obejmuje opłatę lotniskową oraz bagaż. Dzięki temu wiele osób wybiera właśnie przelot samolotem.

Skąd taka niska cena, skoro inni przewoźnicy kasują za przelot nawet kilkadziesiąt złotych więcej? Tanie linie lotnicze nie zapewniają takiego komfortu. Skupiają się głównie na krótkich trasach. W ciągu godziny czy dwóch lotu nie zależy Ci aż tak na super wygodnym fotelu czy przestrzeni – zależy Ci, aby mało zapłacić i szybko dolecieć na miejsce. Tym sposobem duzi przewoźnicy także muszą zaniżyć ceny, aby móc konkurować z tanimi liniami lotniczymi.