Wulkaniczny peeling najlepszy na wakacje

okulista poznań

Podróżując po świecie można przywieź ze sobą wiele interesujących pamiątek. Lokalne specjalności to często znakomite jedzenie, czy ręcznie robione ubrania, świetnie upamiętniające klimat, w którym spędziliśmy kilka letnich dni.

Jednak panie najbardziej lubią odkrywać nowinki kosmetyczne, które zapewniają młodość i urodę ich towarzyszką na całym świecie. Jedną z takich ciekawostek przywiezionych z podróży może być peeling wulkaniczny.

Niekoniecznie kupowany w sklepach, skały wulkaniczne można nawet znaleźć na plażach, w aktywnych sejsmicznie regionach. Warto wiedzieć, czego szukać i jakie taki peeling może mieć działanie… a działa świetnie! Czasami nawet lepiej usuwa martwy naskórek, niż jego sztuczne odpowiedniki, powodując szybszy wzrost nowej warstwy skóry i odblokowując pory, co zapewni, że również inne kosmetyki zaczną działać skuteczniej.

Dla tych, które nie mają tyle szczęścia w polskich drogeriach dostępne są gotowe peelingi wulkaniczne. Jednak nie jest to już ta sama radość, co kosmetyk znaleziony samemu.