Zadbaj o czystość

www.nawoznadzialke.com.pl serwis samochodowy toyota poznań

Jaki jest stereotypowy facet? Z pewnością nie jest to wzór higieny. Tymczasem warto od czasu do czasu podobne stereotypy przełamać, zwłaszcza wtedy, gdy mamy zamiar zaprezentować się komuś w naszym aucie. Samochód to wizytówka. Jeśli umawiasz się na randkę albo dojeżdżasz własnym autem na spotkanie biznesowe, możesz być pewien, że osoba, z którą się spotkasz zwróci baczną uwagę na Twój wóz.

Mężczyźni ocenią go po swojemu, kobiety po swojemu – ale obie płcie na pewno zauważą to, czy auto jest zadbane. Jeśli tylko dojeżdżasz na miejsce i nie musisz zabierać pasażerów, pół biedy. Auto wystarczy umyć z zewnątrz i po sprawie. Gorzej, gdy osoba, z którą się umówiłeś zasiądzie na fotelu pasażera.

Czy osobie, która właśnie Cię poznaje przypadną do gustu resztki chipsów na fotelu, puszki po coli pod siedzeniem i papierki po batonach obok skrzyni biegów? Z pewnością nie. Co więcej, możesz być pewien, że to jak wygląda auto, będzie rzutowało na opinię o Tobie. Samochód jest tak samo ważny dla wizerunku jak strój czy higiena osobista. Pamiętaj o tym i zadbaj o czystość w Twoim aucie.